حسن ماهوتچیان اصل

عضو اصلی هیات مدیره و ریاست هیات مدیره

حسن ماهوتچیان اصل در سال 1353 موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی راه و ساختمان از دانشکده فنی دانشگاه تهران شد. پس از سال ها تخصص و تجربه در فعالیت های عمرانی، توانست با تخصص خود در حوزه های مختلف به مناطق محروم کشور بهره برساند. احداث و راه اندازی فضاهای آموزشی و کمک آموزشی و زیربنایی مانند مدرسه و هنرستان، خوابگاه،کتابخانه و دیگر مراکز فرهنگی از اهم فعالیت های ایشان بوده است. ایشان پس از تأسیس مؤسسه پویا ، مدتی در سمت مدیرعامل و هم اکنون به عنوان رئیس هیات مدیره مؤسسه پویا خدمت به هموطنانشان را ادامه می دهند.

احسان افسریان محصل

مدیر عامل و عضو اصلی هیات مدیره

احسان افسریان در سال 1352 در تهران متولد شد.او بااشتغال در زمینه گردشگری، فعالیت خود را آغاز کرد و هم اکنون مدیرعامل آژانس هواپیمایی پرستوسیر میباشد.
وی پس از اخذ مدرک کارشناسی در رشته مدیریت جهانگردی و گردشگری به صورت فعال در تشکل ها و موسسات خیریه و غیرانتفاعی حضور داشت و در حال حاضر عضو هیئت مدیره موسسه احیا ارزشها، عضو هیئت امنا موسسه باران سبزوار و عضو اصلی هیئت مدیره و مدیرعامل موسسه پویا می باشد.

محمدناصرموسوی

عضو اصلی هیات مدیره و نائب رئیس

محمدناصر موسوی متولد 1335 در تهران پس از تحصیل در رشته مهندسی معماری و کسب تجربه در فعالیت های عمرانی، پیوندی میان رشته تخصصی خود و امور انسان دوستانه ایجاد کرد. حمایت از تعداد قابل توجهی از پروژه های عمرانی همچون احداث و بازسازی بناهای آموزشی و فرهنگی در مناطق محروم و سال ها همکاری با دیگر تشکل های مدنی گوشه ای از فعالیت های نیک اندیشانه ایشان میباشد و هم اکنون در سمت نائب رییس هیات مدیره مؤسسه پویا به امر خطیر خدمت رسانی مشغول می باشد.

محمود احسانی بنافتی

عضو اصلی هیات مدیره و خزانه دار

محمود احسانی بنافتی متولد 1340 پس از تکمیل تحصیلات و سال ها تجربه اندوزی در حوزه تعامل و ارتباطات، با اقداماتی ارزنده در مسیر خیر قدم برداشته و با کمک به ساخت و تعمیر مراکز آموزشی در استان های خراسان و سیستان و بلوچستان، و راه اندازی مراکز آموزشی غیرانتفاعی فعالیت کرده است، ایشان در تاسیس موسسه مردم نهاد پویا همت نمود و هم اکنون در سمت خزانه دار و عضو اصلی هیات مدیره فعالیت می کند.

مژگان علیزاده سقرلو

عضو اصلی هیات مدیره

مژگان علیزاده در سال 1351 در تهران متولد شد و پس از اخذ مدرک کارشناسی در رشته مدیریت، در عرصه تخصصی خود فعالیت نمود و ازسال ها پیش با حضور فعالانه و داوطلبانه در مؤسسات خیریه دیگر، قدم های ارزنده ای در مسیر خیر و خدمت رسانی به هم وطنان برداشت . ایشان با توجه به تجربه خود در حوزه حمایت از جوانان و نوجوانان مناطق محروم کشور، یکی از پایه گذاران موسسه پویا بوده و اکنون در سمت عضو اصلی هیات مدیره فعالیت می کند

علیرضا توکلی

عضو علی البدل هیات مدیره

علیرضا توکلی متولد 1348 در تهران است. اوا لیسانس خود را از دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی گرفت از ان پس به فعالیت های عمرانی پرداخت.
وی از سال 1390 عضو هیئت امنا «خیریه» همره و همینطور از خیرین نیکوکار مسجد ولیعصر تهران نیز هست و هم اکنون موسسه پویا افتخار حضور ایشان را در قسمت هیئت مدیره خود دارد.

مصطفی باقری

بازرس

وکیل پایه یک دادگستری
دارای دانشنامه کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی

فهرست