حسن ماهوتچیان اصل

عضو اصلی هیات مدیره

حسن ماهوتچیان اصل در سال ۱۳۵۳ موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی راه و ساختمان از دانشکده فنی دانشگاه تهران شد. پس از سال ها تخصص و تجربه در فعالیت های عمرانی، توانست با تخصص خود در حوزه های مختلف به مناطق محروم کشور بهره برساند. احداث و راه اندازی فضاهای آموزشی و کمک آموزشی و زیربنایی مانند مدرسه و هنرستان، خوابگاه،کتابخانه و دیگر مراکز فرهنگی از اهم فعالیت های ایشان بوده است. ایشان پس از تأسیس مؤسسه پویا ، مدتی در سمت مدیرعامل و هم اکنون به عنوان نایب رئیس هیات مدیره مؤسسه پویا خدمت به هموطنانشان را ادامه می دهند.

مژگان علیزاده سقرلو

عضو اصلی هیات مدیره

مژگان علیزاده در سال ۱۳۵۱ در تهران متولد شد و پس از اخذ مدرک کارشناسی در رشته مدیریت، در عرصه تخصصی خود فعالیت نمود و ازسال ها پیش با حضور فعالانه و داوطلبانه در مؤسسات خیریه دیگر، قدم های ارزنده ای در مسیر خیر و خدمت رسانی به هم وطنان برداشت . ایشان با توجه به تجربه خود در حوزه حمایت از جوانان و نوجوانان مناطق محروم کشور، یکی از پایه گذاران موسسه پویا بوده و اکنون در سمت عضو اصلی هیات مدیره فعالیت می کند

احسان افسریان محصل

مدیر عامل و عضو هیات مدیره

احسان افسریان درسال ۱۳۵۲ در تهران به دنیا آمد. پس از اخذ مدرک کارشناسی در رشته بازرگانی به صورت فعالانه در تشکل های مدنی و مؤسسات غیرانتفاعی فعالیت داشته است. ایشان در سمت عضو اصلی و مدیرعامل، در مؤسسه پویا ایفای نقش می کند.

محمود احسانی بنافتی

عضو اصلی هیات مدیره

محمود احسانی بنافتی متولد ۱۳۴۰ پس از تکمیل تحصیلات و سال ها تجربه اندوزی در حوزه تعامل و ارتباطات، با اقداماتی ارزنده در مسیر خیر قدم برداشته و با کمک به ساخت و تعمیر مراکز آموزشی در استان های خراسان و سیستان و بلوچستان، و راه اندازی مراکز آموزشی غیرانتفاعی فعالیت کرده است، ایشان در تاسیس موسسه مردم نهاد پویا همت نمود و هم اکنون در سمت خزانه دار و عضو اصلی هیات مدیره فعالیت می کند.

عبدالله مقدم

رئیس هیات مدیره

عبدالله مقدم متولد سال ۱۳۲۳، پس از اخذ مدرک کارشناسی در رشته متالوژی در بسیاری ازپروژه های اقتصادی و کارآفرینی ایفای نقش نموده اند. ایشان پس از سال ها تجربه و فعالیت های داوطلبانه در مناطق محروم کشور، در تأسیس مؤسسه پویا نقش اساسی داشته و هم اکنون در سمت رئیس هیات مدیره در مؤسسه پویا به فعالیت های خیرخواهانه خود ادامه می دهند.

محمدناصرموسوی

عضو علی البدل

محمدناصر موسوی متولد ۱۳۳۵ در تهران پس از تحصیل در رشته مهندسی معماری و کسب تجربه در فعالیت های عمرانی، پیوندی میان رشته تخصصی خود و امور انسان دوستانه ایجاد کرد. حمایت از تعداد قابل توجهی از پروژه های عمرانی همچون احداث و بازسازی بناهای آموزشی و فرهنگی در مناطق محروم و سال ها همکاری با دیگر تشکل های مدنی گوشه ای از فعالیت های نیک اندیشانه ایشان میباشد و هم اکنون در سمت عضو علی البدل هیات مدیره مؤسسه پویا به امر خطیر خدمت رسانی مشغول می باشد.

فهرست