برگزاری کارگاه «ذهن نو، نگاه نو و زبان نو برای عملکرد نو» با همکاری موسسه پویا و مدرسه اکسیژن

اکثر مصلحین جهان برای آینده کشور خود در طول عمرشان به ساختن مدینه فاضله ای مشغولند که آن اثر تجلی کارستان وجودشان است. آموزشهای کارآمد و توانا سازی داراییهای انسانی آرزوی اغلب دلسوختگان دست اندر کار تعلیم و تربیت در همه گوشه و کنار کره زمین است. شاید نخستین مدینه فاضله را افلاطون در کتاب ،،جمهور،، به بشریت عرضه کرد و بعد از آن هر مصلحی در رشته ای که دلمشغول اش بود ایده آل خود را از آرزوی سالیان اش به شکلی از خود به یادگار گذاشت .
عشق ما را پی کاری به جهان آورده ست.
ادب آنستکه مشغول تماشا نشوی.
به واقع هر کسی که هدف از آفرینش خود را تحقق نعمتی از نعمات لایزال خداوندی، باور دارد نمیتواند بی آن که منشا اثری باشد، از این جهان رخت بر بندد. به بیان آلبرت انیشتین چه بسا که از ما مردم فانی، آثار باقی به جا بماند و خودمان و نسل های بعد از آن منتفع گردیم.
از اینرو موسسه پویا با توجه به اهداف و رویکردهای توانمند سازی و ایجاد انگیزه و اشتیاق در بین جوانان و هموطنانمان به خصوص در مناطق محروم با همراهی اساتید این حوزه حمایت از چنین رویدادهایی را در اولویتهای خود قرار داده است.
نیاز به توسعه #مهارتهای_نرم در تمام نقش آفرینی های امروز جامعه ما برای همه مشهود است.
استاد بهبهانی از معدود کسانی هستند که در این حوزه خیلی تخصصی و کارآمد فعالیت کرده اند. در واقع ایشان به واسطه کار مدیریتی بیش از ده سال در Austrade و بهره مندی از خدمات مشاوره حرفه ای BCG با افزودن عرفان و فلسفه شرق و غرب به این دانش، عمق و اصالت بیشتری بخشیدند. در حوزه تخصصی خودشان
( #توانمندسازی_نیروی_انسانی) با تاسیس موسسه نوبانگ و اجرای روایتهایی از McKinsey توانستند ایده آل خود را از آنچه دل مشغولش بودند متناسب با نیاز واقعی جامعه خلق کنند و مفاهیم عمیق مدیریت و رهبری همراه با دانش و تجربه خودشان را از زندگی در دنیای مدرن و شبه مدرن در اختیار غمخواران حوزه انسانی قرار دهند.
چندی پیش کارگاهی با عنوان ذهن نو، نگاه نو و زبان نو با همکاری موسسه پویا و مدرسه اکسیژن برگزار شد. با توجه به استقبال خوب شرکت کنندگان به زودی کارگاه دوم را هم خواهیم داشت.

در ادامه تصاویری از کارگاه سال گذشته را ببینیم

فهرست