افتتاحیه مدرسه شهید یوسفی در روستای ایور

یکی از بخش های  شهرستان کاشمر واقع در استان خراسان رضوی منطقه کوهسرخ می باشد . روستای ایور واقع در کوهسرخ دارای جمعیتی بالغ بر ۲۶۲۷ نفر می باشد. یکی از خیران موسسه پویا، همیاران فرهنگ و هنر پس از بازدید از مدارس این روستا تعهد به بازسازی و ساخت مدرسه ای دوکلاسه با توجه به نیاز روستا نموده بود.
مدرسه شهید یوسفی دخترانه اعلام نیازبه توسعه دو کلاس نمودند که توسط نیکوکار مورد تایید قرار گرفت و پس از ساخت به نام مادر مرحوم خانواده نیکوکار ( مینوسادات علوی) ثبت گردید.
مراسم افتتاحیه این مدرسه با حضور مدیران و نیکوکاران موسسه پویا و همچنین خانواده بانی در تاریخ   ۶آذر ۱۳۹۸  برگزار گردید. استقبال کودکان و شعر خوانی آنان و سپس بازدید از کلاسهای درس و بنای ساخته شد و همنشینی با دانش آموزان و همخوانی شعر در کلاسهای درس ساخته شده، فضای دلنشینی را برای همگی ایجاد کرد.
پس از اتمام افتتاح و بازدید، بانی این مدرسه کلیه دانش آموزان و مهمانان این مراسم را به صرف نهار دعوت کرد و همیچنین ایشان اعلام داشت به مدت ۱۵ روز میزبان کلیه دانش آموزان این مدرسه به صرف نهار خواهند بود.
بانی نیکوکار “خانواده زند” تصمیم گرفتند   اقدام به بهسازی مدرسه قدیمی با رنگ آمیزی مدرسه و نو کردن نیمکت های بکنند. همچنین احداث سالن ورزشی چند منظوره در این روستا مورد بحث قرار گرفت تا بعدا نسبت به آن تصمیم گیری شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید؛

https://www.aparat.com/v/ePqFt

فهرست